ogmandija@ogmandija.lt

email

8 656 09214

phone

Į pradžią

home

UAB "Ogmandija"

Efektyvus filtravimas: pagrindinis pramoninių dulkių siurblių elementas

Naudojant pramoninį dulkių siurblį, kyla dulkių, dalelių ir medžiagų, kurių grūdelių dydis skiriasi. Labai svarbu, kad dulkių siurblys sulaikytų visas šias medžiagas ir neleistų jų vėl patekti į aplinką per išeinantį oro srautą, kad:

Dėl šios priežasties naudojama valymo įranga turi turėti atitinkamas laipsniško efektyvumo filtravimo sistemas, galinčias užblokuoti ir sulaikyti visų rūšių dulkes.

Pagrindiniai ir absoliutaus filtravimo, bei daugiapakopaiai filtrai, apžvelkime juos detaliau:

Esant tiek daug dulkių siurblių ir filtrų, gali būti sunku pasakyti, kurie iš jų tikrai padės jums filtruoti dulkes ir daleles bei užtikrinti absoliučią saugą darbo vietoje. Čia yra mūsų vadovas.

„Delfin“ dulkių siurbliuose yra montuojami aukštos kokybės įvairių tipų filtrai, parenkami atsižvelgiant į jų paskirtį naudotojo įmonėje. Skirtingai nuo įprastų dulkių siurblių, pramoniniuose dulkių siurbliuose dažnai yra daugiau nei vienas filtras, sukuriantis aukščiau minėtą „daugiapakopį filtravimą“. "kur derinami keli skirtingų funkcijų filtrai, užtikrinantys efektyvų ir saugų filtravimą. Pirminis arba pagrindinis filtras turi surinkti didžiąją dalį įsiurbtų dulkių ir medžiagos, kol jos vėl nepateko į aplinką. Jis turi papildomą funkciją apsaugoti variklį, išvengiant susidėvėjimo.

Šie dulkių surinkimo filtrai gali būti L, M arba H klasės ir skiriasi pagal naudojimą, kaip matysime vėliau.

Siekdama užtikrinti tolesnį filtravimą ir apsaugoti svarbiausias mašinos dalis, „Delfin“ tiekia dulkių siurblius su absoliučiais filtrais, turinčiais HEPA sertifikatą. Padedami arti dulkių siurblio galvutės, jie labiau apsaugo variklį, prailgina jo eksploatavimo laiką ir užtikrina, kad būtų surenkamos net potencialiai pavojingos ir smulkios dulkės.

Filtras tinkamas Jūsų dulkėms, kaip pasirinkti?

Dalelių, sudarančių išsiurbtą medžiagą, dydis turi esminę reikšmę ieškant tinkamo filtro, kurį naudosite savo dulkių siurblyje.

Pagal standartą DIN -EN 60335-2-69 / 2015 ir IEC 60335-2-69 / 2012 dulkės skirstomos į tris pagrindines kategorijas, atsižvelgiant į didžiausią leistiną koncentraciją darbo aplinkoje, kol jos dar nekenkia operatoriams: L klasė ( žemas), M (vidutinis) ir H (didelis).

Miltelių sudėtis ir klasifikacija:

L klasė ≤ 1,0% Dulkių, kurių didžiausia leistina koncentracija (DLK) yra > 1 mg / m³.

Jos kelia vidutinę riziką operatoriams, o šiuo atveju naudojamas filtras sulaiko daugiau kaip 99% dulkių, kurių dalelių dydis yra mažesnis nei 3 mikronai.

M klasė 0,1% Dulkių, kurių didžiausia leistina koncentracija (DLK) yra ≥ 0,1 mg / m³.

Jos kelia vidutinę riziką, filtras sulaiko daugiau nei 99,9% dulkių, kurių dalelių dydis yra mažesnis nei 2 mikronai.

H klasė 0,005% Dulkių, kurių didžiausia leistina koncentracija (DLK) 0,1 mg / m³.

Jos kelia didelį pavojų sveikatai, atitinkamas filtras sulaiko daugiau kaip 99,995% dulkių, kurių dalelių dydis yra mažesnis nei 1 mikronas (įskaitant vėžį sukeliančias dulkes).

Kaip klasifikuoti filtrus:

Filtrai, savo ruožtu, užtikrinantys tam tikrą filtravimo lygį, yra priskiriami L, M ir H kategorijoms. Skirtingos klasifikacijos nurodo, kuris dulkių siurblys geriausiai tinka norimam naudojimui.

L tipo filtrus turintys dulkių siurbliai pašalina 99% 3 mikronų dydžio dulkių. Jie naudojami bendruose valymo darbuose, kur jūs susiduriate su dulkėmis, kurios nekelia didelio pavojaus sveikatai, pvz., Tinko dulkės ir medžio apdirbimo dulkės.

Dulkių siurbliai su M tipo filtru surenka 99% dulkių, kurių matmenys yra 1 mikronas, daugiausia naudojami įmonėse, kurioms reikalingas didelis filtravimo efektyvumas, pavyzdžiui, maisto pramonėje, farmacijoje ir paviršiaus apdorojime. Dažniausiai siurbiamos dulkės yra keramikos, plastiko, dažų ir maisto milteliai.

Dulkių siurbliai su H klasės filtru pasižymi didesne filtravimo galia nei ankstesni, jie siurbia ir surenka iki 99,995% dulkių, kurių dydis yra iki 0,18 mikrono. Jie paprastai naudojami dirbant aplinkoje, kurioje yra labai pavojingų dulkių, tokių kaip švinas, anglis, degutas, nikelis, kobaltas, varis ir silicio dioksidas.

Įvairūs filtrai įvairiems poreikiams

Todėl kartu išanalizuokime įvairių tipų „Delfin“ siūlomus filtrus, kad darbo aplinka visada būtų švari ir saugi. Renkantis filtrą, taip pat turėtumėte atsižvelgti į oro apkrovą, kurią filtras gaus įleidimo angoje.

Šis skaičius vadinamas filtro bloko apkrova, tai yra, kiek oro praeina per filtrą varikliui dirbant maksimaliais apsisukimaias. Rezultatas gaunamas dalijant oro srautą iš filtro paviršiaus ploto (m3 / h / m²), visi mažesni nei 200 rezultatai rodo, kad filtro apkrova nėra didelė.

Poliesterinis žvaigždės formos filtras

Tai yra vienas iš labiausiai paplitusių filtrų pramoninio dulkių siurbimo srityje dėl lengvo filtravimo ir didelio paviršiaus ploto, filtro dydis parenkamas, atsižvelgiant į dulkių siurblį ar siurbimo galios reikalavimus.

Poliesterinis kasetinis filtras

Kasetinis filtras, paprastai naudojamas dulkių siurbliuose MTL 202, Pharma ir 301 DUST. Jis leidžia saugiai siurbti medžiagas iki 1 mikrono. Priklausomai nuo naudojimo, jis gali būti pagamintas iš klostyto popieriaus, su sintetine arba PTFE danga, kad būtų lengviau pašalinti įstrigusias dulkes.

PTFE dengtas žvaigždės formos filtras

Filtras su politetrafluoretileno (sutrumpintai PTFE) danga sukurtas toms paskirtims, kai siurbiamos filtrą užkimšti linkusios dulkės: membrana, kuria jis padengtas, leiia lengviau nuo filtro pašalinti dulkes, dėl to jos iškrenta filtro valymo operacijų metu.

Antistatinis filtras

Tai filtras, panašus į ankstesnius, tačiau jame yra vielos tinklas, sukuriantis filtro tęstinumą su dulkių siurbliu ir išvengiantis susikaupusio elektrostatinio krūvio. Idealiai tinka medžiagoms, galinčioms generuoti statinę elektrą. Privaloma naudoti siurbiant pavojingose vietose arba šalinant laidžiąsias medžiagas.

HEPA absoliutus filtras

Šios kategorijos filtrai atlieka pagrindinę dulkių siurblių funkciją, jie sulaiko daugumą aplinkos teršalų, kol jie dar nepasiekė vakuumo siurblio tai užtikrina labai aukštą švaros lygį. Jų filtravimo efektyvumas yra 99,995% esant 0,18 mikrono. Absoliutus filtras kaip pasirenkama opcija montuojamas kaip papildomas antrinis filtras, siekiant sustabdyti visas dulkes, kurios aplenkė pirminio filtro apsaugą.

Filtravimo maišas

Naudojami mažuose dulkių siurbliuose, jie sugeba užfiksuoti labiausiai paplitusias ir šiurkščias dulkes. Viduje yra metalinis tinklelis, dėl kurio jie tampa antistatiniai. Tai garantuoja saugų šalinimą, išvengiant sąlyčio su dulkėmis.

Aktyvuotos anglies filtras

Filtras sulaikantis blogus kvapus ir neleidžiantis jiems iš dulkių siurblio pasklisti į aplinką

NOMEX filtras karštoms medžiagoms

„Nomex“ filtrai buvo apdoroti taip, kad atlaikytų iki 180 ° C temperatūrą. Naudojamas tose vietose, kur pašalinamas produktas sumaišomas su labai karštu oru, pavyzdžiui, kepyklose ar aplinkoje, kurioje dirbama su karštomis medžiagomis.

Susijusios prekės

dulkiu siurblys mtl301

Pramoninis dulkių siurblys
MTL 301 DUST

Galingumas: 1.15 kW
Talpa: 13 l.
Oro srautas iki: 180 m3/h
pramoninis dulkiu siurblys dm3 el longopack

Pramoninis dulkių siurblys
DM3 EL LONGOPACK

Galingumas: 3.45 kW
Talpa: l.
Oro srautas iki: 540 m3/h
pramoninis dulkiu siurblys dg exp

Pramoninis dulkių siurblys
DG 70 EXP

Galingumas: 5.50 kW
Talpa: 100 l.
Oro srautas iki: 530 m3/h
pramoninis dulkiu siurblys dm40oil

Pramoninis metalo drožlių siurblys
DM40 Oil

Galingumas: 3.45 kW
Talpa: 100 l.
Oro srautas iki: 540 m3/h

UAB "Ogmandija" rekvizitai:

Įmonės kodas: 181639220
PVM kodas: LT816392219
Adresas: Sanatorijos g. 63 LT-26130 Abromiškės
Telefonas: 8 656 09214
El. paštas: ogmandija@ogmandija.lt